RMA powrotu

Jeśli produkt został uszkodzony, przez dostawcę lub w okresie trwania gwarancji, lub jeśli występuje potrzeba naprawienia lub zaktualizowania produktu, przed wysłaniem go do nas potrzebny Ci będzie numer RMA. Aby go otrzymać wyślij do nas wypełniony formularz RMA a my odeślemy Ci numer RMA.

 

Numer RMA pomaga nam kontrolować zwracane towary, w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić szybsze i bardziej precyzyjne naprawy. Zarówno w przypadku awarii jaki i aktualizacji oprogramowania czy wymiany.

 

Otrzymasz od nas numer RMA, który musisz dołączyć do przesyłki ze zwracanym do nas towarem. RMA/formularz zwrotu może być również użyty jako Delivery note. Numer RMA zostanie wysłany na Twój adres e-mail. Naliczona będzie opłata za zlecenie naprawy w wysokości 500 DKK.

 

Kiedy mój produkt zostanie naprawiony/przerobiony? Kiedy tylko nasz dział testowy otrzyma produkt, natychmiast zacznie nad nim pracę. Zazwyczaj wszystkie naprawy są gotowe w ciągu 30 dni od otrzymania produktów. Korzyścią systemu RMA jest to, że wszystkie aktualizacje, które są zarezerwowane, zawarte są w naszym systemie planowania.

 

W ten sposób, już po ich otrzymaniu jesteśmy w stanie natychmiast rozpocząć pracę nad nimi i uniknąć niepotrzebnych opóźnień. Po zakończeniu naprawy, odeślemy towar z powrotem. Jeśli była to naprawa gwarancyjna, przesyłka jest darmowa. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt pod numerem tel. +45 87 36 86 47 lub e-mail: pb@eltwin.dk

 

Ważność numeru RMA/numeru zwrotu? Po otrzymaniu numeru RMA na adres e-mail, materiał musi być odebrany przez Eltwin w terminie 14 dni, w przeciwnym razie numer RMA traci ważność.

 

Produkt bez numeru RMA/numeru zwrotu. Jeśli otrzymamy produkt bez numeru RMA, zwrot zostanie odrzucony i odesłany z powrotem na koszt nadawcy. Przejdź do: RMA / Formularz reklamacji