Systemy wentylacyjne w budynkach

Firma Eltwin oferuje jednostki kontrolne do silników w systemach wentylacyjnych budynków. Wśród nich znaleźć można zarówno komponenty standardowe, jak i te dopasowane konkretnie do danego klienta. Zajmujemy się również produkcją przekształtników częstotliwości i kontrolerów EC do 10 kW.

Specjalnością firmy Eltwin są również falowniki o wysokim stopniu ochrony, wyposażone w funkcję „Plug and Play”.


Sprężarki

Jeśli chodzi o rynek energetycznie zoptymalizowanych sprężarek AC i DC, firma Eltwin znajduje się w ścisłej czołówce. Sprężarki te są odpowiednie do wielu różnych zastosowań, ze szczególnym uwzględnieniem pomp cieplnych oraz innych instalacji HVAC.

 

 


Recyrkulacja gorącej wody

Jesteśmy dumni z naszego szerokiego doświadczenia w zakresie rozwoju i produkcji energetycznie zoptymalizowanych falowników do pomp recyrkulacyjnych. Jedną ze świadczonych przez nas usług jest integracja falowników w silnikach PM pomp.

 


Przemysłowe maszyny mieszające

W ofercie firmy Eltwin znaleźć można falowniki, jednostki kontroli elektronicznej oraz interfejsy użytkownika do jednostek kontrolujących mieszadła w kuchniach stołówkowych.

 


Rehabilitacja

Firma Eltwin dostarcza jednostki kontroli silników DC, zarówno te standardowe, jak i zbudowane specjalnie dla konkretnego klienta, przeznaczone do sprzętu zasilanego bateriami od 1–60 A, 12–24 V.

 

 


Wentylacja dachowa

Firma Eltwin zapewnia różnorodne rozwiązania umożliwiające sterowanie małymi i średnimi systemami wentylacyjnymi, począwszy od regulacji przy kontrolowanej częstotliwości i EC, aż do regulacji tyrystorowej. Zapewniamy implementację różnych paramentów, na przykład stałą regulację ciśnienia.  

 


Urządzenia dźwigowe

Firma Eltwin oferuje jednostki kontroli silników DC, zarówno te standardowe, jak i zbudowane specjalnie dla konkretnego klienta, które przeznaczone są do sprzętu zasilanego bateriami od 1–60 A, 12–24 V.