USŁUGI PRODUKCJI PODZESPOŁÓW ELEKTRONICZNYCH PO CENACH WSCHODNIOEUROPEJSKICH ORAZ GWARANTOWANA DUŃSKA JAKOŚĆ I LOGISTYKA

Eltwin Sp. z o.o. to polski oddział grupy Eltwin zajmujący się produkcją. Oddział ten jest własnością firmy Eltwin A/S i jest przez nią zarządzany. 

Po wielu latach pełnej sukcesów współpracy z polskimi poddostawcami, w 2011 r. zdecydowaliśmy się założyć w Polsce naszą własną firmę. Z powódek geograficznych na naszą siedzibę wybraliśmy Szczecin, położony ok. 15 km od granicy z Niemcami. Decyzję o wyborze tej lokalizacji podjęliśmy częściowo ze względu na jej potencjał rozwojowy, a częściowo ze względów logistycznych.

W lutym 2016 r. przenieśliśmy naszą działalność do Stargardu Szczecińskiego położonego około 20 km od Szczecina. Nasz nowiutki budynek o powierzchni 4000 m2 jest już gotowy, aby przyjąć naszych klientów — zarówno tych nowych, jak i tych, którzy są z nami od dłuższego czasu.

Stawki wynagrodzeń pozostają stosunkowo niskie, pomimo że udało nam się zbudować nowoczesną i wysoce zautomatyzowaną firmę. Korzystamy między innymi z linii produkcyjnych z systemami oznaczania laserowego dla optymalnej identyfikowalności, z systemów SPI (Solder Paste Inspection) dla prawidłowej kontroli procesów spawania i z systemów AOI (Automatic Optical Inspection) dla skutecznej i bezbłędnej kontroli procesów montażowych. Nasz doskonale przeszkolony personel umożliwia nam świadczenie profesjonalnych usług w zakresie podzespołów elektronicznych po wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Tam, gdzie ma to zastosowanie, doliczane są koszty testów PTA oraz za zarządzanie dokumentacją, badania, rozwój itp.

Logistyką zajmują się nasi eksperci w Danii. Polski oddział ma również duński zarząd, co ma na celu zapewnienie bezproblemowej komunikacji z klientami.

Eltwin Sp. z o.o — tak samo jak Eltwin A/S — posiada certyfikaty Ds/EN ISO9001, DS/EN ISO14001, OHSAS18001 i DS49001.