Wizją Eltwin jest tworzenie zrównoważonych rozwiązań energetycznych na poziomie globalnym.

Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości, innowacyjnych energooszczędnych produktów i rozwiązań systemowych w naszych trzech obszarach biznesowych:

- Regulatory silnikowe
- Czujniki
- EMS (wewnętrzna + dotychczasowych klientów OEM)

Cel

Naszym nadrzędnym celem jest połączenie silnego, zrównoważonego rozwoju ze zdrową rentownością i stworzenie wartości dla akcjonariuszy. Naszym celem jest również bycie atrakcyjnym, aby zachęcić pracowników do efektywnej pracy, oraz przyciągnąć zadowolonych klientów, którzy cenią sobie produkty o najwyższej jakości grupy Eltwin, która je opracowuje, produkuje i dostarcza. Nasze działania będą charakteryzować się przejrzystością i odpowiedzialnością.

Historia

Firma Eltwin została założona w 1976 roku i dziś jest grupą firm składającą się z jednostki dominującej Eltwin, która rozwija, produkuje i sprzedaje elektronikę przemysłową, a częściowo przez Eltwin Sp. z o. o, która jest fabryką specjalnie do produkcji masowej, i wreszcie spółka zależna Motron A/S, która jest dystrybutorem czujników elektronicznych. Specjalnym obszarem Eltwin jest kontrola i regulacja silników elektrycznych.

Eltwin jest średniej wielkości firmą elektroniczną z siedzibą w Aarhus, z ponad 150 wykwalifikowanymi pracownikami i  nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zapewnia umieszczenie nowoczesnej firmy z  ponad 30-letnim doświadczeniem w dostawach przemysłowych elektronicznych rozwiązań dla klientów w całej Europie.

 

Eltwin A/S

Wysoki asortyment produktów – mała pojemność

 

Eltwin Sp.Zo.o

Wysoka pojemność – niski asortyment