Odpowiedzialność za jakość

Eltwin A/S w marcu 2003 otrzymał certyfikat DS / EN ISO 9001. Podstawową zasadą Eltwin jest to, że klienci mogą polegać na nas i naszych produktach. Zapewnienie jakości jest warunkiem dalszego rozwoju Eltwin i kluczowym powodem dlaczego klienci wybierają nasze produkty.

 

Odpowiedzialność za środowisko

W maju 2012 roku Eltwin otrzymał certyfikat DS / EN ISO 14001. Eltwin ma holistyczne podejście do środowiska. Podczas pracy nad produktem zwracamy uwagę na dobór materiałów, transportu, cechy produktu i wreszcie recykling.

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Grupa Eltwin w grudniu 2014 roku uzyskała certyfikat DS 49001. Jesteśmy liderem na rynku w zakresie efektywności energetycznej silników elektrycznych. Nasi klienci korzystają z naszych produktów przeznaczonych między innymi do wentylatorów, pomp i sprężarek, aby spełnić najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące energii. Produkty Eltwin ulokowane są na całym świecie w zmywarkach, mikserach, wymiennikach ciepła i pompach ciepła, pompach obiegowych. Wszędzie tam gdzie wymagana jest stała praca silnika. Ponadto produkujemy szereg inteligentnych systemów, które pomagają zoptymalizować wymagania wentylacyjne, zarówno przemysłowe jak i mieszkaniowe, co ostatecznie pozwala użytkownikowi oszczędzić energię. Eltwin A/S jest jednym z największych producentów automatycznych włączników światła, dająch pewność, że światło jest wyłączone kiedy nikogo nie ma w pomieszczeniu.

 

Środowisko pracy i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dla Eltwinu wysokim priorytetem. Dbamy o to, aby wykonywana przez nas praca odbywała się w warunkach bezpiecznych dla życia ludzkiego i środowiska. Nasze bezpieczeństwo pracy opiera się na dwóch filarach: Raportujemy błędy występujące w środowisku pracy i przeprowadzamy audyty dotyczące bezpieczeństwa i czystości w miejscu pracy. Inspekcja pracy przyznała Eltwin „The Green Crown Smiley”.